Bramy garażowe

Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe charakteryzują się tym, że otwierają się do góry. Takie rozwiązanie umożliwia zaparkowanie auta bezpośrednio przed bramą (domem). Zastosowany panel o grubości 40 mm jest wypełniony pianką poliuretanową, posiada też uszczelnienia między segmentowe, dzięki czemu bramy te idealnie nadają się do ogrzewanych garaży. Brama jest wyposażona w uszczelki na całym obwodzie, przy czym uszczelka dolna zapewnia idealne przyleganie do posadzki niwelując drobne nierówności podłoża.

Bramy roletowe

zdobywają coraz więcej zwolenników i są dobrą alternatywą dla modeli bram segmentowych. Charakteryzują się tym, że zajmują mało miejsca podczas użytkowania. Bramy roletowe można montować na dwa sposoby - przed otworem (na zewnątrz) lub za otworem (wewnątrz). Powierzchnia bramy rolowanej może wynosić nawet 20 m2. Oprócz zastosowań typowo garażowych można ich użyć np. do podziału pomieszczeń.

Zarówno bramy roletowe jak i segmentowo można obsługiwać ręcznie, jak też za pomocą napędów elektrycznych, sterowanych pilotem.

SPECROL
tel. 501 146 374, 504 850 244
fax 71 391 25 38, e-mail: biuro@specrol.pl